zasłyszane

W poszukiwaniu spokoju duszy

zasłyszane /

Na wielkich kamiennych pustyniach gór istnieje, dziwny rodzaj handlu, można zamienić wir swojego życia na nieskończony spokój duszy

Dawno, dawno temu być może gdzieś za rogiem żył Dżin. Dżin jak to Dżin wysłuchiwał ludzi i spełniał ich prośby. Przychodziło do niego wielu ludzi prosząc oto czy tamto. Nasz bohater spełniał wszystkie prośby które do niego kierowano.


Zamiast listy postanowień, manifest noworoczny

zasłyszane /

W każdym z nas kryje się coś niesamowitego, coś co niejednokrotnie trudno dostrzec wśród sił które ogarniają nasz potencjał, tymi siłami są nasze przekonania, nasze ograniczające przekonania.

Zachęcam Cię jednak abyś aktywował swój dar, abyś wyruszył w poszukiwaniu tego co w Tobie najlepszego, tego co pozwala wznieść się ponad samych siebie, by osiągnąć to czego pragniemy o czy marzymy.


O dobrej pamięci

zasłyszane /

Mówi się iż każdy kij ma dwa końce. Czy dobra pamięć może mieć jakieś negatywne następstwa?

Gdzieś na Srilance, do drzewa przywiązany był mały słoń. Lina była gruba i nie pozwalała oddalić się słoniątku zbyt daleko. Mimo wielu prób jakie podejmowało słoniątko, nigdy nie udało się mu ani przerwać liny jak również wyrwać drzewa do którego był przywiązany.