Damian Gurba

damian gurba

Jestem coachem, trenerem i konsultantem. W swojej pracy łącze wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletniej praktyki zawodowej i edukacji. Doświadczenie zawodowe zdobywałem na stanowiskach handlowych i menadżerskiech w małych firmach jak również w środowisku międzynarodowym. Od 2009 współtworzę Gabinet Psychoterapii i Coachingu oraz firmę szkoleniową Osobista Doskonałość, gdzie jestem współautorem programów szkoleniowych (w tym szkoły coachingu i szkoły NLP), opracowuje również własne narzędzia trenerskie (m. in: Projektor - narzędzie projekcyjne dla coachów i trenerów).

Jestem akredytowanym coachem oraz Mistrzem NLP, skończyłem stosunki międzynarodowe – specjalność handel międzynarodowy, obecnie kończę również studia psychologiczne. Przyjąłem zasadę, iż fundamentem mojej pracy jest ciągły rozwój, zarówno w obszarze wiedzy jak również doświadczenia.

Moją pasją jest drugi człowiek, jego relacje z otoczeniem i sobą samym.  Interesuje mnie wsparcie procesu zmian i budowania relacji zarówno na poziomie osobistym, jak i zawodowym.

W pracy kładę nacisk na holistyczne spojrzenie oraz indywidualne podejście do każdego człowieka, poszanowanie dla jego wartości, czasu i miejsca na drodze życia.

Prywatnie moją pasją są Góry – w każdym wydaniu (obecnie realizuje projekt Gumisiowa Korona Gór- więcej na blogu), Uwielbiam podróże, te małe i duże, Muzyka z różnych stron Świata i gatunków oraz Książki (od tematyki coachingowej, psychologicznej, filozofii po historię i politykę). Ostatnim czasem rozpocząłem swoją przygodę z blogowaniem.

Odbyte szkolenia:

Professional Coach ACTP (poziom PCC ICF), Profi Biznes School,

Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach, Centrum PSR, International Alliance of Solution Focused Teaching Institutes

Mistrz Sztuki NLP, CRK MAGA,

Szkolenie zaawansowane w Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Szkoła Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach

Narzędzia Coachingowe w Biznesie, Profi Biznes Group,

Neurolinguistic Skills in Business, NSB Institute,

Coaching Budowanie Świadomości, Profi Biznes Group

Coaching Kompetencje Lidera, Profi Biznes Group

Coaching Możliwości Rozwoju, Leader Business Institute

 

 

Tytuł zastępczy

Treść zastępcza