Kim Jesteśmy?

Tytuł zastępczy

Kim jesteśmy?

Osobista Doskonałość została założona z pasji i chęci współtworzenia świata do którego inni chcą przynależeć. Nasz działania są ukierunkowane na człowieka, jego relacje z samym sobą i otaczającym go światem. W swojej pracy łączymy wiedzę teoretyczną z doświadczeniem które zdobyliśmy i stale zdobywamy pracując z ludźmi.

Naszą misją jest dążenie do doskonałości na rzecz ciągłego rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych każdego naszego Klienta poprzez realizację działań rozwojowych w obszarach: szkolenia, coaching, doradztwo i wsparcie psychologiczne. Naszą misję realizujemy przy współpracy z wykwalifikowaną kadrą, dbając o najwyższe standardy obsługi Klienta przed, w trakcie jak również po przeprowadzonym działaniu.

Nasze wartości:

  • Jakość
  • Rzetelność
  • Profesjonalizm
  • Transparentność
  • Odwaga
  • Ciągły rozwój
  • Partnerstwo

Opracowując nasze programy i materiały szkoleniowe stawiamy sobie za cel aby zachęcić  uczestników do poszukiwania i przekraczania wewnętrznych barier biorąc odpowiedzialność za rezultaty działań które podejmują. 

Ważna cechą naszych procesów jest uniwersalność, która prowadzi do uzyskania rozwiązań wielowymiarowych i tym samym możliwość zastosowania nabytej umiejętności na wielu płaszczyznach swojego życia. Wiedząc iż każdy z nas jest unikalny, wykorzystujemy metody które będą najbardziej optymalne dla danej osoby lub grupy i dadzą najlepsze rezultaty.

Damian Gurba

Damian Gurba

Psycholog Konsultant Coach

Każdy ma swoją górę i swoje zwycięstwo!

Jestem psychologiem, coachem i konsultantem. W swojej pracy łącze wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletniej praktyki zawodowej i edukacji. Doświadczenie zawodowe zdobywałem na stanowiskach handlowych i menadżerskiech w małych firmach jak również w środowisku międzynarodowym. Od 2009 współtworzę Gabinet Psychoterapii i Coachingu oraz firmę szkoleniową Osobista Doskonałość, gdzie jestem współautorem programów szkoleniowych (w tym szkoły coachingu i szkoły NLP), opracowuje również własne narzędzia trenerskie (m. in: Projektor - narzędzie projekcyjne).

Jestem certyfikowanym coachem (PCC ICF) oraz Mistrzem NLP, ukończyłem psychologię - specjalność psychologia kliniczna i osobowości oraz stosunki międzynarodowe – specjalność handel międzynarodowy. Przyjąłem zasadę, iż fundamentem mojej pracy jest ciągły rozwój, zarówno w obszarze wiedzy jak również doświadczenia.

Moją pasją jest drugi człowiek, jego relacje z otoczeniem i sobą samym.  Interesuje mnie wsparcie procesu zmian i budowania relacji zarówno na poziomie osobistym, jak i zawodowym. 

W pracy kładę nacisk na holistyczne spojrzenie oraz indywidualne podejście do każdego człowieka, poszanowanie dla jego wartości, czasu i miejsca na drodze życia. 

Prywatnie moją pasją są Góry – w każdym wydaniu (obecnie realizuje projekt Gumisiowa Korona Gór), Uwielbiam podróże, te małe i duże, Muzyka z różnych stron Świata i gatunków oraz Książki (od tematyki coachingowej, psychologicznej, filozofii po historię i politykę).

Czytaj więcej
Joanna Robaczewska

Joanna Robaczewska

Coach Trener Psycholog

Jestem akredytowanym coachem, trenerem, psychologiem i psychoterapeutką. W swojej pracy zawodowej wspieram w rozwoju klientów indywidualnych oraz organizacje poprzez szkolenia, warsztaty i coachingi. Od ponad 9 lat realizuję programy rozwojowe dla klientów z różnych branż, łącząc praktykę psychologiczną z doświadczeniem biznesowym zdobytym w międzynarodowych korporacjach na stanowiskach menedżerskich i specjalistycznych (wspierających sprzedaż). Wdrażałam standardy sprzedaży i jakości obsługi w wielu organizacjach. Swobodnie poruszam się po obszarach szkoleniowych m.in. z zakresu technik sprzedaży i obsługi klienta, komunikacji i asertywności, coachingu oraz zarządzania zespołem.

Nieustannie doskonalę swoje kompetencje zgodnie z zasadą, że aby zbudować innych należy zacząć od siebie. Ukończyłam Wydział Psychologii UW ze specjalizacją Wspieranie Rozwoju Osobowości oraz Szkołę Główną Handlową (Zarządzanie). Jestem coachem akredytowanym przez International Coach Federation (poziom ACC), największą na świecie organizację zrzeszającą profesjonalnych coachów.

Jako biznes coach pracuję m.in. nad efektywną realizacją celów biznesowych, wzrostem motywacji, walką z syndromem wypalenia zawodowego, rozwojem kompetencji menedżerskich.

Równolegle prowadzę w Warszawie Gabinet Psychoterapii i Coachingu LIBERI, w którym wspieram w rozwoju i przekraczaniu swoich ograniczeń klientów indywidualnych. W pracy terapeutycznej wykorzystuję m.in. elementy treningu uważności (ang. mindfulness). Wierzę że szczęście i spełnienie jest dostępne „tu i teraz”, trzeba tylko po nie świadomie sięgnąć.

Prywatnie uwielbiam żeglować ciałem i duchem po mazurskich jeziorach. Jestem miłośniczką włóczęgi z plecakiem w bliższym i dalszym wydaniu (dalej szczególnie Azja Południowo-Wschodnia). Kocham dobre kino.

Czytaj więcej
Agnieszka Balicka

Agnieszka Balicka

Psycholog Psychoterapeuta Trener NLP

„Dziś jest pierwszym dniem reszty Twojego życia”

Nazywam się Agnieszka Balicka. Jestem trenerem,  psychologiem, coachem, psychoterapeutą. Studia ukończyłam na UMCS-ie i od tego momentu nieustannie się  rozwijam podnosząc swoje kwalifikacje.

Ciekawość świata, ludzi, samej siebie była impulsem, dzięki któremu wybrałam psychologię, jako kierunek studiów. Od tamtego czasu wciąż poznaję ludzi i wciąż pozostałam ich ciekawa, co pozwala mi dobrze wykonywać swoją pracę.
Pracując jako coach  i trener daję swoim klientom zrozumienie oraz wspieram ich w rozwoju, w przekraczaniu  barier i podejmowaniu nowych wyzwań. Cieszą mnie ich sukcesy a niepowodzenia dają możliwość do nauki i wyciągnięcia wniosków na przyszłość. Gdy patrzę na ludzi których wspierałam w rozwoju, patrzę jak się zmieniają, rozkwitają, realizują swoje marzenia jest to dla mnie ogromne źródło satysfakcji.


Zasada jaką kieruję się w życiu i pracy to ekologia – rozumiana przeze mnie jako szacunek  dla człowieka, dla miejsca w podróży, w którym się znajduje, dla jego granic. Pragnę wspierać ludzi w tym, aby odnajdywali swoją własną drogę, wykazując  szacunek dla małej zmiany.
W swojej pracy wykorzystuję zdobytą wiedzę psychologiczną, z zakresu NLP i coachingu. Swoje umiejętności miałam okazję doskonalić u boku światowych mistrzów i nauczycieli takich jak Robert Dilts, Stephen Gilligan i wielu innych.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Z przyjemnością na nie odpowiemy. Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń pod numer +48 691 750 755