Szkoła NLP

Tytuł zastępczy

szkoła NLP

SZKOŁA NLP

Celem jaki stawiamy sobie w Szkole NLP Osobista Doskonałość jest nauczenie praktycznych metod NLP czyli przede wszystkim modelowania ludzkiego zachowania i uczenia się. NLP zajmuje się „odkrywaniem programów” wykorzystywanych przez ludzi w procesach komunikacji. Poznając te programy uzyskujmy możliwość lepszej komunikacji, uczymy się w jaki sposób osiągać więcej kontroli, nad tym co do tej pory było uznawane za automatyczne funkcje naszej neurologii.

Neurolingwistyczne Programowanie z jednej strony jest zbiorem skutecznych umiejętności i technik, z drugiej postawą nacechowaną ogromną ciekawością samego siebie i drugiego człowieka, dlatego też warto uczyć się NLP w dobrym wydaniu, dzięki temu poznajesz narzędzia i techniki które pomogą zrozumieć siebie i innych, zwiększyć komfort życia, podejmować optymalne decyzje, planować i realizować swoje cele. Żyjąc mądrze i świadomie  każdego dnia będziesz miał/miała możliwość obrania właściwego stosunek do życia jako cudownego i zachwycającego zjawiska.

W Osobistej Doskonałości oferujemy najwyższą jakość merytoryczną treningów NLP, przestrzegając standardów edukacyjnych i etycznych.  Przyglądając się naszym treningom Praktyk i Mistrz NLP zauważysz, że są one zaprojektowane według sprawdzonych metod, w oparciu o zdobyte doświadczenie i aktualną wiedzę, w sposób, który umożliwia każdemu uczestnikowi czerpać maksymalną korzyść. Przyjdź na nasze szkolenia i poznaj ludzi poszukujących praktycznych zastosowań metodyki NLP w codziennym życiu. Dołącz do nas i zostań członkiem społeczności zorientowanej na osobistą i zawodową doskonałość.

Szkoła NLP Osobista Doskonałość – co nas wyróżnia?
PRZED SZKOLENIEM

  • indywidualne podejście  – każdy Klient jest dla nas ważny i przed rozpoczęciem szkolenia z każdym klientem przeprowadzamy rozmowę na temat jego oczekiwań i potrzeb.

SZKOLENIE

  • rzetelnie przekazana wiedza z zakresu NLP,
  • integracja wiedzy i doświadczeń z różnych dziedzin –NLP, hipnoza, praca z ciałem, biznes,
  • dzięki obszernemu godzinowo programowi mammy czas na twoje pytania, na wyjaśnienia, nikt tu  z niczym się nie spieszy
  • szkolenia prowadzone przez doświadczonych trenera, z wieloletnim doświadczaniem we wspieraniu ludzi w procesie zmiany.

PO SZKOLENIU

  • wsparcie po szkoleniu – wiemy, że czasem gdy jesteś na szkoleniu wszystko wydaje się jasne, a później wraz z  upływem czasu pojawiają się wątpliwości, pamięć zawodzi dlatego proponujemy trzy,  jedno godzinne konsultacje (follow-up’y) po szkoleniowe w ciągu jednego  roku od zakończenia  szkolenia.

    Szkoła NLP Osobista Doskonałość to zespół profesjonalistów. Zajęcia prowadzone są przez certyfikowanego Trener NLP Agnieszkę Balicką i Mastera NLP Damiana Gurba, więcej o