Wsparcie dla Ciebie

Tytuł zastępczy

Wsparcie dla Ciebie

 

Wsparcie dla Ciebie – rozwój i poczucie szczęścia.

Codziennie pełnimy wiele ról i podejmujemy się wykonania wielu zadań, jesteśmy: sprzedawcami, negocjatorami, menadżerami, mentorami, rodzicami, dziećmi. Każda z tych ról wymaga innego rodzaju kompetencji i z tą myślą stworzyliśmy program osobistej doskonałości dla Ciebie. Znajdziecie tutaj zbiór metod pozwalających otrzymać zmianę zarówno w życiu prywatnym, jak i pracy zawodowej. Pragniemy  abyście rozwijali  własne kompetencje, w  oparciu o pracę nad swoimi, naturalnymi predyspozycjami, poznali  swoje mocne strony, przezwyciężali słabości i maksymalne wykorzystali drzemiący w Was potencjału.
Z myślą o tym przygotowaliśmy szeroki wachlarz usług mających na celu wzmocnienie Twojej Osobistej Doskonałości.
Być może potrzebujesz się dowiedzieć jak umiejętnie i efektywnie wykorzystać swój potencjał emocjonalny, intelektualny czy twórczy, by  realizować  zamierzenia, skutecznie komunikować się z otoczeniem czy też po prostu być  zadowolonym z siebie.
Uważamy, że nasze wsparcie powinno być jak najbardziej praktyczne, pracujemy, więc na twoich osobistych przypadkach. Nie dopasowujemy Cię do schematu. Wybieramy to, co najlepsze dla Ciebie z naszej wiedzy, istniejących modeli teoretycznych i praktycznych.
Być może już wiesz, w jakim obszarze potrzebujesz wsparcia, a może czujesz, ze coś jest nie tak i potrzebujesz rozmowy, a by odkryć swoje obszary rozwojowe.

Główne obszary wsparcia w ramach Osobistej Doskonałości dla Ciebie:

Nie zapominamy iż udane życie prywatne, często powiązane jest ze sferą zawodową stąd w zakładce ROZWÓJ OSOBISTY zawarliśmy również tematy związane z aspektem pracy :

  • Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej
  • Przygotowanie / poprawa dokumentów aplikacyjnych
  • Konsultacje i Doradztwo zawodowe
  • Coaching

Zapraszamy Cię do kontaktu z nami, chętnie wspólnie przyjrzymy się obecnej sytuacji i zastanowimy, jaki rodzaj wsparcia będzie dla Ciebie najlepszy.

Jesteś zaintersowany swoim rozwojem - napisz do nas

Jesteśmy tutaj dla Ciebie, wysyłając wiadomość możesz liczyć na naszą szybką odpowiedź.